Kaspersky Virus Scanner Pro for Mac

Kaspersky Virus Scanner Pro for Mac 15.0.1

Wygodne narzędzie do skanowania komputerów Mac pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania.

Wygodne narzędzie do skanowania komputerów Mac pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania.

KVS Pro for Mac to szybkie i wygodne narzędzie, które automatycznie wyszukuje i usuwa z komputerów Mac wirusy, trojany i szkodliwe oprogramowanie dla systemów Windows i Android. Oferuje zarówno funkcję skanowania na żądanie, jak i automatycznego skanowania całej zawartości folderu Pobrane. Codzienne darmowe aktualizacje bazy danych* czynią z niego nowoczesne narzędzie dla nowoczesnych komputerów.

*Darmowe aktualizacje baz danych złośliwego oprogramowania będą dostępne tak długo, jak program Kaspersky Virus Scanner Pro for Mac będzie wspierany przez firmę Kaspersky Lab. Firma Kaspersky Lab ma prawo do zaprzestania aktualizacji po zastąpieniu produktu lub jego wycofaniu.

• Wyszukiwanie i usuwanie różnych wirusów

Program KVS Pro for Mac został stworzony z myślą o wyszukiwaniu i usuwaniu z komputera Mac wirusów, trojanów, szkodliwego oprogramowania i innych zagrożeń. Oferuje łatwe w zrozumieniu instrukcje krok po kroku.

• Bezpieczne pobieranie

Funkcja bezpiecznego pobierania strzeże bezpieczeństwa użytkownika. Jej zadaniem jest automatyczne skanowanie całej zawartości folderu Pobrane. W przypadku wykrycia problemu program oferuje proste rozwiązanie.

• Wyszukiwanie i usuwanie wirusów dla platform Mac, Windows i Android

Komputery Mac są odporne na szkodliwe oprogramowanie dla systemów Windows i Android, co nie oznacza, że nie mogą go rozprzestrzeniać. Program KVS Pro for Mac usuwa także szkodliwe oprogramowanie dla systemów Mac, Windows i Android, zapobiegając rozsyłaniu zainfekowanych plików do bliskich, znajomych i współpracowników.

Wygodne narzędzie do usuwania wirusów, trojanów, robaków i innych zagrożeń z komputerów Mac z funkcją skanowania na żądanie i skanowania plików pobieranych do folderu Pobrane.

— Programy antywirusowe —

Kaspersky Virus Scanner Pro for Mac

Wypróbuj

Kaspersky Virus Scanner Pro for Mac 15.0.1